Amacımız, işinizi geliştirmek için size bir ortak bulmaktır.

Sparta & Co'da, kurumsal finans dünyasında, özel sermaye, girişim sermayeleri, aile ofisi veya kurumsal müşterilerden dünya çapında sermaye finansmanı sağlama konusunda güçlü bir geçmişe sahibiz. Profesyonel finansal bir yatırımcı, özkaynak sağlama sürecinde, şirketinize zengin bir deneyim ve önemli fon getirir.

Size yardımcı olabilmemiz için şirketiniz için bir yatırımcı bulmak ister misiniz?

 

Yapınızı, finansman olanaklarınızı tasarlıyor ve geleceğinizi parlatıyoruz. Ayrıca; şirketlere sermaye ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun çözümü bulabiliriz.

Sparta & Co'da, Türk, İngiliz ve ABD'de Yüksek Varlık Grubu Bireysel Yatırımcılar, Uluslararası Yatırım Fonları, Özel ve Devler Yatırım Bankaları, Özel Sermaye Şirketleri ( Private Equity )  ve Girişim Sermayesi firmaları  ( Venture Capitals ) olan yatırımcıları tanıyoruz. Onların odak noktalarını, yatırım önceliklerini ve  her satışa özel kimlerle iletişime geçeceğini çok iyi biliyoruz.

 

Yatırım sürecinin hazırlanmasından anlaşmanın kapanmasına kadar her bir  süreci ayrı ayrı yönetiyoruz. Müzakere etme yeteneğimiz hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Sermayeyi artırmak ve ortakların  paylarını satmak için tahmin ettiğimiz süre, görevlendirmenin imzalanmasından 3-6 ay arasındadır.